top of page

Kontakt

hydraulik warszawa; naprawy hydrauliczne; pogotowie hydrauliczne

Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawach związanych z hydrauliką i udrażnianiem kanalizacji oraz w drobnych montażach, zapraszam do kontaktu. Odkąd pracuję jako hydraulik, udało mi się pomóc wielu klientom sprawnie i szybko rozwiązać ich problemy. Zaowocowało to przyznaniem tytuły Top wykonawcy Fixly 2021, co zostało potwierdzone również w 2022 roku. Realizuję standardowe usługi hydrauliczne oraz działam w trybie pogotowia. Pracuję na terenie Warszawy, a w tym w takich dzielnicach jak m.in. Mokotów czy Śródmieście. Poza tym pomagam również klientom mieszkającym w okolicach miasta.

Tym, co mnie wyróżnia, jest wiele opinii zadowolonych z usług klientów na portalu Fixly, co świadczy o precyzyjnym wykonywaniu pracy. Poza tym w 90% przypadków rozwiązuję problemy w 48h, a na miejscu zjawiam się z niezbędnym sprzętem i częściami. Jeśli szukasz sprawdzonego hydraulika, zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz poprzez stronę Fixly. Przyjadę jako pogotowie hydrauliczne lub znajdziemy dogodny termin i pomogę w trybie standardowym.

Dziękuje za kontakt

Referencje

Polecają mnie, w serwisie fixly mam ponad 250 ocen na maksymalne 5 gwiazdek

W pierwszym roku działalności na portalu Fixly, dzięki pozytywnym opiniom moich klientów uzyskałem wyróżnienie TOP Wykonawca Fixly 2021!
Jakość świadczonych przeze mnie usług kolejny raz została potwierdzona odznaką top wykonawca

odznaka dla najlepszych wykonawców portalu fixly za rok 2022
pogotowie hydrauliczne
bottom of page