top of page

Usługi hydrauliczne

Udrażnianie rur kanalizacyjnych
 

Oferowane przez nas udrażnianie rur odpływowych jest realizowane zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Dzięki specjalistycznym narzędziom jesteśmy w stanie zażegnać każdy problem związany z niedrożnością instalacji kanalizacyjnej. Gwarantujemy profesjonalne podejście oraz szybką realizację. W czasie pracy korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, które pozwalają przede wszystkim ograniczyć czas prowadzonych działań. Zapomnij o zatkanym zlewie, umywalce oraz wannie i postaw na sprawdzone rozwiązania!

 

Montaż; wymiana kranów

Remont łazienki często wiąże się z całkowitą wymianą stosowanych w niej akcesoriów. Tyczy się to między innymi kranów. Chcąc odświeżyć nieco wygląd swoich wnętrz kupujemy zupełnie nowe baterie stosowane przy umywalkach oraz w wannach. Zdarza się, że nieodpowiednio przeprowadzony montaż tego typu akcesoriów będzie skutkował nieszczelną instalacją. Nie warto decydować się na półśrodki, dlatego od razu postaw na sprawdzone rozwiązania! W ramach prowadzonych działań zajmujemy się profesjonalnym montażem baterii w łazience. Gwarantujemy precyzję oraz szybkość realizacji.

 

Montaż; naprawa; uszczelnianie syfonów

Głównym zadaniem syfonu jest sprawne odprowadzanie wody z umywalki oraz zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów pochodzących z instalacji wodno-kanalizacyjnej. Jest to więc bardzo ważny element całego systemu. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się montażem, a w razie potrzeby również naprawą oraz uszczelnianiem syfonów. Dzięki temu cała instalacja charakteryzuje się znakomitą szczelnością i doskonałymi parametrami technicznymi. Powoduje to, że może być eksploatowana przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Naprawa spłuczek

Oferta naszej firmy to między innymi naprawa spłuczek. Jest to jeden z najbardziej eksploatowanych elementów w każdej łazience, dlatego ryzyko jego zepsucia jest bardzo duże. Podczas prowadzonych realizacji korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz sprzętów, co powoduje, że wszelkie naprawy jesteśmy w stanie przeprowadzić w bardzo krótkim czasie oraz z dbałością o nawet najmniejszy detal. Swoje działania prowadzimy nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w mieszkaniach i siedzibach firm.

zdjecie_big.jpg
Moje ekwipunek w plecakach.

Podłączanie pralek i zmywarek


W ramach prowadzonych działań oferujemy różnego rodzaju prace hydrauliczne. Zajmujemy się między innymi podłączaniem pralek i zmywarek. Czynności te są wykonywane przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi oraz najwyższej jakości podzespołów, co powoduje, że utworzone połączenia są szczelne i w odpowiedni sposób zabezpieczone przed wyciekami. Na przestrzeni lat obsługiwaliśmy już wiele typów sprzętów, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Jeśli chcesz, aby urządzenia w łazience i kuchni działały bez zarzutu, skontaktuj się z nami!
 

Wieszanie telewizorów; półek; obrazów
 

Wiercenie w ścianie, aby powiesić obraz lub półkę wcale nie należy do najprostszych. Sytuacja jest tym bardziej skomplikowana w momencie, gdy nie posiadamy odpowiednich narzędzi do tego typu prac. Korzystając z usług naszych fachowców zyskasz pewność najwyższej jakości czynności montażowych. Oferujemy między innymi montaż mebli, wieszanie telewizorów, a także dekorowanie wnętrz zawieszanymi ozdobami. Działamy szybko i sprawnie, a po skończonej realizacji zostawiamy porządek. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Silikonowanie
 

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się prowadzeniem różnego rodzaju czynności remontowych i nie tylko. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi silikonowanie. Realizacja ta jest konieczna do przeprowadzenia nie tylko po to, by poszczególne elementy dobrze się prezentowały, ale przede wszystkim po to, aby były szczelne i charakteryzowały się odpowiednimi parametrami technicznymi. W swojej pracy korzystamy z produktów dostarczanych przez renomowanych wytwórców, co powoduje, że sprostają oczekiwaniom każdej z osób.

Montaż; wymiana toalet
 

Wszystkie akcesoria, które na co dzień eksploatujemy z czasem się zużywają i należy je wymienić. Właśnie z tego względu propozycja naszej firmy została w ostatnim czasie wzbogacona o montaż oraz wymianę WC. Swoje działania prowadzimy nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w siedzibach firm oraz w toaletach publicznych. Całość prac jest realizowana w bardzo sprawny i profesjonalny sposób, co powoduje, że toaleta w krótkim czasie może zostać oddana do użytku.

Referencje

Polecają mnie, w serwisie fixly mam ponad 250 ocen na maksymalne 5 gwiazdek

W pierwszym roku działalności na portalu Fixly, dzięki pozytywnym opiniom moich klientów uzyskałem wyróżnienie TOP Wykonawca Fixly 2021!
Jakość świadczonych przeze mnie usług kolejny raz została potwierdzona odznaką top wykonawca

odznaka dla najlepszych wykonawców portalu fixly za rok 2022
pogotowie hydrauliczne
bottom of page