Usługi

Udrażnianie rur kanalizacyjnych.
 

Oferowane przez nas udrażnianie rur odpływowych jest realizowane zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Dzięki specjalistycznym narzędziom jesteśmy w stanie zażegnać każdy problem związany z niedrożnością instalacji kanalizacyjnej. Gwarantujemy profesjonalne podejście oraz szybką realizację. W czasie pracy korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, które pozwalają przede wszystkim ograniczyć czas prowadzonych działań. Zapomnij o zatkanym zlewie, umywalce oraz wannie i postaw na sprawdzone rozwiązania!

 

Montaż; wymiana kranów.

Remont łazienki często wiąże się z całkowitą wymianą stosowanych w niej akcesoriów. Tyczy się to między innymi kranów. Chcąc odświeżyć nieco wygląd swoich wnętrz kupujemy zupełnie nowe baterie stosowane przy umywalkach oraz w wannach. Zdarza się, że nieodpowiednio przeprowadzony montaż tego typu akcesoriów będzie skutkował nieszczelną instalacją. Nie warto decydować się na półśrodki, dlatego od razu postaw na sprawdzone rozwiązania! W ramach prowadzonych działań zajmujemy się profesjonalnym montażem baterii w łazience. Gwarantujemy precyzję oraz szybkość realizacji.

 

Montaż; naprawa; uszczelnianie syfonów

Głównym zadaniem syfonu jest sprawne odprowadzanie wody z umywalki oraz zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów pochodzących z instalacji wodno-kanalizacyjnej. Jest to więc bardzo ważny element całego systemu. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się montażem, a w razie potrzeby również naprawą oraz uszczelnianiem syfonów. Dzięki temu cała instalacja charakteryzuje się znakomitą szczelnością i doskonałymi parametrami technicznymi. Powoduje to, że może być eksploatowana przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

 

Naprawa spłuczek

Oferta naszej firmy to między innymi naprawa spłuczek. Jest to jeden z najbardziej eksploatowanych elementów w każdej łazience, dlatego ryzyko jego zepsucia jest bardzo duże. Podczas prowadzonych realizacji korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz sprzętów, co powoduje, że wszelkie naprawy jesteśmy w stanie przeprowadzić w bardzo krótkim czasie oraz z dbałością o nawet najmniejszy detal. Swoje działania prowadzimy nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w mieszkaniach i siedzibach firm.

Podłączanie pralek i zmywarek

 

 

 

Wieszanie telewizorów ; półek ; obrazów

silikonowanie

montaż; wymiana toalet

zdjecie_big.jpg
Moje ekwipunek w plecakach.