top of page

Montaż i wymiana kranów

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się przeprowadzaniem różnego rodzaju prac montażowych, naprawczych oraz remontowych. Swoje czynności wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu dostarczanego przez znanych i renomowanych wytwórców. Powoduje to, że pod względem jakości i szybkości prowadzonych prac jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z Klientów. Swoje działania realizujemy nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również w siedzibach firm oraz innych miejscach. Nie ma dla nas wyzwania, któremu byśmy nie sprostali!


Montaż i wymiana kranów - postaw na sprawdzone rozwiązania


W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi montaż i wymianę kranu w kuchni oraz w łazience. Czynność ta jest realizowana przede wszystkim w momencie zauważalnego zniszczenia akcesoriów, ale może być konieczna do przeprowadzenia także w chwili zaobserwowania wycieków. Podczas wykonywanych realizacji montażowych korzystamy z najwyższej jakości uszczelek oraz śrub, które gwarantują szczelność instalacji i właściwe zamocowanie akcesoriów.


W momencie, gdy instalacja straciła swoją szczelność, a obecnie stosowany kran nadaje się jeszcze do użytku, oferujemy jego naprawę. W takim wypadku wykonujemy przede wszystkim wymianę uszczelek oraz kontrolę wszystkich połączeń. Dzięki temu możliwe jest szybkie pozbycie się problemu związanego z nieszczelną instalacją czy to w kuchni, czy to w łazience.


Skorzystaj z usług prawdziwych fachowców


Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Zdobyte w ostatnim czasie bardzo duże doświadczenie pozwala nam na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób nie tylko pod względem szybkości, ale również precyzji działania. Jesteśmy zespołem pomagającym w nagłych przypadkach. Jeśli szukasz fachowców realizujących powierzone zadania w możliwie najbardziej profesjonalny sposób oraz przy użyciu nowoczesnych narzędzi, jesteśmy do Twojej dyspozycji!
 

bottom of page