top of page

Montaż i wymiana kranów

wymiana kranów

Gwarancja rozruchowa na usługę.

Od 150zł za usługę.

W 90% przypadków problem rozwiązuję w 48H.

Na państwa życzenie mogę przyjechać z pasującym kranem.

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się przeprowadzaniem różnego rodzaju prac montażowych, naprawczych oraz remontowych. Swoje czynności wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu dostarczanego przez znanych i renomowanych wytwórców. Powoduje to, że pod względem jakości i szybkości prowadzonych prac jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z Klientów. Swoje działania realizujemy nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również w siedzibach firm oraz innych miejscach. Nie ma dla nas wyzwania, któremu byśmy nie sprostali!


Montaż i wymiana kranów - postaw na sprawdzone rozwiązania


W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi montaż i wymianę kranu w kuchni oraz w łazience. Czynność ta jest realizowana przede wszystkim w momencie zauważalnego zniszczenia akcesoriów, ale może być konieczna do przeprowadzenia także w chwili zaobserwowania wycieków. Podczas wykonywanych realizacji montażowych korzystamy z najwyższej jakości uszczelek oraz śrub, które gwarantują szczelność instalacji i właściwe zamocowanie akcesoriów.


W momencie, gdy instalacja straciła swoją szczelność, a obecnie stosowany kran nadaje się jeszcze do użytku, oferujemy jego naprawę. W takim wypadku wykonujemy przede wszystkim wymianę uszczelek oraz kontrolę wszystkich połączeń. Dzięki temu możliwe jest szybkie pozbycie się problemu związanego z nieszczelną instalacją czy to w kuchni, czy to w łazience.


Skorzystaj z usług prawdziwych fachowców


Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Zdobyte w ostatnim czasie bardzo duże doświadczenie pozwala nam na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób nie tylko pod względem szybkości, ale również precyzji działania. Jesteśmy zespołem pomagającym w nagłych przypadkach. Jeśli szukasz fachowców realizujących powierzone zadania w możliwie najbardziej profesjonalny sposób oraz przy użyciu nowoczesnych narzędzi, jesteśmy do Twojej dyspozycji!
 

Referencje

Polecają mnie, w serwisie fixly mam ponad 250 ocen na maksymalne 5 gwiazdek

W pierwszym roku działalności na portalu Fixly, dzięki pozytywnym opiniom moich klientów uzyskałem wyróżnienie TOP Wykonawca Fixly 2021!
Jakość świadczonych przeze mnie usług kolejny raz została potwierdzona odznaką top wykonawca

odznaka dla najlepszych wykonawców portalu fixly za rok 2022
pogotowie hydrauliczne
bottom of page