top of page

Podłącznie sprzętu AGD

Już od długiego czasu zajmuję się świadczeniem różnego rodzaju usług na rzecz Klientów indywidualnych i nie tylko. W ramach prowadzonych działań oferuję między innymi wymianę sitek, montaż umywalek i zlewów, wieszanie półek, a także montaż karniszy. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona również o prace hydrauliczne, takie jak podłączenie zmywarki do wody. Jest to bardzo istotna czynność i powinna być przeprowadzona przez fachowca. Tylko w ten sposób cała instalacja będzie w odpowiedni sposób zabezpieczona przed wyciekami wody.


Zaufaj profesjonaliście w branży


W swojej pracy korzystam z profesjonalnych narzędzi i sprzętów, dzięki którym prowadzone realizacje są wykonywane w bardzo sprawny, a co najważniejsze, również profesjonalny sposób. Podłączenie zmywarki do odpływu odbywa się przy zastosowaniu najwyższej jakości akcesoriów i uszczelek. Dzięki temu wszelkie połączenia są szczelne i zabezpieczone przed wyciekaniem.


W ramach prowadzonych działań oferuję nie tylko podłączanie zmywarek, ale również pralek. Dzięki odpowiednio przeprowadzonej realizacji wszelkie sprzęty użytkowane w gospodarstwie domowym będą mogły być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Tym, co wyróżnia mnie na tle innych firm jest przede wszystkim sprawne działanie oraz zorientowanie na Klienta. Wszelkie prace realizuję w bardzo szybki i bezpieczny sposób, co powoduje, że każda z osób będzie usatysfakcjonowana z wykonanych realizacji. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje hydrauliczne powodują, że jestem w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem szybkości, jak i precyzji działania. Wszelkie czynności wykonuję w myśl obowiązujących norm i standardów jakości.


Sprawdź, co oferuję


Zapraszam do zapoznania się z całością oferty mojej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Oferuję wiele form elektronicznego opłacenia usługi, dzięki czemu każdy Klient może wybrać najdogodniejszą dla siebie opcję.

Referencje

Polecają mnie, w serwisie fixly mam ponad 250 ocen na maksymalne 5 gwiazdek

W pierwszym roku działalności na portalu Fixly, dzięki pozytywnym opiniom moich klientów uzyskałem wyróżnienie TOP Wykonawca Fixly 2021!
Jakość świadczonych przeze mnie usług kolejny raz została potwierdzona odznaką top wykonawca

odznaka dla najlepszych wykonawców portalu fixly za rok 2022
pogotowie hydrauliczne
bottom of page