top of page

Wieszanie telewizorów, półek, obrazów

Już od długiego czasu zajmuję się świadczeniem profesjonalnych usług związanych z montażem, wymianą oraz naprawą różnego rodzaju urządzeń i instalacji w domach. W swojej pracy korzystam ze specjalistycznych narzędzi oraz akcesoriów, które powodują, że wykonywane realizacje są przeprowadzane w możliwie najbardziej fachowy oraz profesjonalny sposób. Dzięki temu jestem w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z Klientów. W ramach prowadzonych działań oferuję między innymi udrażnianie rur kanalizacyjnych, montaż i wymianę kranów, a także uszczelnianie syfonów. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona również o wieszanie telewizorów, półek oraz obrazów.


Postaw na sprawdzone rozwiązania


Wiercenie w ścianie nie należy do najprostszych, zwłaszcza, gdy mieszka się w kamienicy o grubych murach lub też, gdy nie posiada się odpowiedniego sprzętu do tego typu prac. Na szczęście zawsze można skorzystać z pomocy fachowca, który zajmie się powierzonym zadaniem. Wykonywane wiercenie jest przeprowadzane z wykorzystaniem specjalistycznej wiertarki z udarem, przez co otwór jest tworzony w zaledwie kilka sekund. Umożliwi on umieszczenie w ścianie kołka, który pozwoli na sprawny i wygodny montaż akcesoriów, takich jak na przykład telewizor lub półka.


Celem mojej firmy jest to, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających osób, dlatego jestem w stanie podjąć się nawet niestandardowych realizacji. Pomagam nie tylko w wieszaniu półek i telewizorów, ale również w dekorowaniu wnętrz różnego rodzaju elementami. Pomagam w wieszaniu karniszy, a także w montażu mebli.


Usługi montażu - sprawdź, co oferuję


Zapraszam do zapoznania się z całością oferty mojej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja firmy oraz przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje powodują, że z pewnością każda z osób znajdzie tutaj coś dla siebie. Gwarantuję sprawne działanie, które powoduje, że wszelkie prace montażowe są wykonywane w bardzo krótkim czasie.

Referencje

Polecają mnie, w serwisie fixly mam ponad 250 ocen na maksymalne 5 gwiazdek

W pierwszym roku działalności na portalu Fixly, dzięki pozytywnym opiniom moich klientów uzyskałem wyróżnienie TOP Wykonawca Fixly 2021!
Jakość świadczonych przeze mnie usług kolejny raz została potwierdzona odznaką top wykonawca

odznaka dla najlepszych wykonawców portalu fixly za rok 2022
pogotowie hydrauliczne
bottom of page