top of page

Wieszanie telewizorów, półek, obrazów

Już od długiego czasu zajmuję się świadczeniem profesjonalnych usług związanych z montażem, wymianą oraz naprawą różnego rodzaju urządzeń i instalacji w domach. W swojej pracy korzystam ze specjalistycznych narzędzi oraz akcesoriów, które powodują, że wykonywane realizacje są przeprowadzane w możliwie najbardziej fachowy oraz profesjonalny sposób. Dzięki temu jestem w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z Klientów. W ramach prowadzonych działań oferuję między innymi udrażnianie rur kanalizacyjnych, montaż i wymianę kranów, a także uszczelnianie syfonów. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona również o wieszanie telewizorów, półek oraz obrazów.


Postaw na sprawdzone rozwiązania


Wiercenie w ścianie nie należy do najprostszych, zwłaszcza, gdy mieszka się w kamienicy o grubych murach lub też, gdy nie posiada się odpowiedniego sprzętu do tego typu prac. Na szczęście zawsze można skorzystać z pomocy fachowca, który zajmie się powierzonym zadaniem. Wykonywane wiercenie jest przeprowadzane z wykorzystaniem specjalistycznej wiertarki z udarem, przez co otwór jest tworzony w zaledwie kilka sekund. Umożliwi on umieszczenie w ścianie kołka, który pozwoli na sprawny i wygodny montaż akcesoriów, takich jak na przykład telewizor lub półka.


Celem mojej firmy jest to, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających osób, dlatego jestem w stanie podjąć się nawet niestandardowych realizacji. Pomagam nie tylko w wieszaniu półek i telewizorów, ale również w dekorowaniu wnętrz różnego rodzaju elementami. Pomagam w wieszaniu karniszy, a także w montażu mebli.


Usługi montażu - sprawdź, co oferuję


Zapraszam do zapoznania się z całością oferty mojej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja firmy oraz przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje powodują, że z pewnością każda z osób znajdzie tutaj coś dla siebie. Gwarantuję sprawne działanie, które powoduje, że wszelkie prace montażowe są wykonywane w bardzo krótkim czasie.

bottom of page