top of page

Montaż, naprawa i uszczelnianie syfonów

Montaż i naprawa syfonów

Gwarancja rozruchowa na usługę.

Od 150zł za usługę

W 90% przypadków montaż lub naprawę wykonuję w 48h.

Wszystkie możliwe uszczelki jak i wiele rodzaiów syfonów mam zawsze ze sobą w samochodzie

Już od długiego czasu zajmuję się realizacją profesjonalnych prac hydraulicznych. W ramach prowadzonych działań oferuję między innymi udrażnianie rur kanalizacyjnych, a także wymianę i montaż kranów. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona również o wymianę syfonu w umywalce oraz montaż syfonu do brodzika. Swoje działania realizuję przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu, co powoduje, że wykonywane prace są realizowane w bardzo fachowy oraz sprawny sposób. Dzięki temu jestem w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.


Wymiana syfonu w umywalce


Głównym zadaniem syfonu jest sprawne odprowadzanie wody z brodzika lub umywalki. Oprócz tego element ten jest również odpowiedzialny za nieprzepuszczanie nieprzyjemnych zapachów pochodzących z instalacji wodno-kanalizacyjnej. Jak więc można zauważyć, pełni on bardzo ważną rolę, dlatego istotne jest, aby charakteryzował się sprawną pracą i bezawaryjnym działaniem. W przypadku jakichkolwiek problemów z syfonem, zaleca się jego całkowitą wymianę. Czynność ta powinna być prowadzona przez wykwalifikowaną osobę, ponieważ zagwarantuje to bezpieczeństwo całej instalacji, a także uchroni pozostałe elementy systemu przed awarią lub uszkodzeniem.


Montaż syfonu do brodzika


Dzięki zdobytemu w ostatnim czasie doświadczeniu jestem w stanie sprostać oczekiwaniom każdej z osób. Podejmuję się realizacji nawet niestandardowych zleceń, co powoduje, że zaufało mi już wielu Klientów, zarówno w prywatnych domach, jak i w siedzibach firm.

Ze swojej strony oferuję nie tylko całkowitą wymianę syfonu, ale w momencie wystąpienia niewielkiego wycieku, zajmuję się również jego uszczelnianiem. Podczas pracy korzystam z najwyższej jakości akcesoriów, co powoduje, że prowadzone realizacje charakteryzują się znakomitą jakością oraz skutecznością.

Zapraszam do zapoznania się z całością oferty mojej firmy. Ze swojej strony gwarantuję fachową i szybką pomoc, dlatego jeśli szukasz fachowca realizującego powierzone zadania w możliwie najbardziej sprawny sposób, zapraszam do kontaktu!

Referencje

Polecają mnie, w serwisie fixly mam ponad 250 ocen na maksymalne 5 gwiazdek

W pierwszym roku działalności na portalu Fixly, dzięki pozytywnym opiniom moich klientów uzyskałem wyróżnienie TOP Wykonawca Fixly 2021!
Jakość świadczonych przeze mnie usług kolejny raz została potwierdzona odznaką top wykonawca

odznaka dla najlepszych wykonawców portalu fixly za rok 2022
pogotowie hydrauliczne
bottom of page