top of page

O Mnie

Hej, mam na imię Marcin, pracuję jako hydraulik i mieszkam z rodziną w małym domku przy lesie w Warszawie. Życie w mieście pozwala mi na szybki dojazd do klientów jako pogotowie hydrauliczne, jednak spokojna okolica wokół domu, umożliwia również ucieczkę od zgiełku typowego dla stolicy.

Uwielbiam zwierzęta, a moim największym hobby są koty oraz spacery z psem. Poza tym lubię wspólne oglądanie filmów, cyfrowy świat czy spotkania ze znajomymi przy grillu. Moja przygoda jako profesjonalny hydraulik rozpoczęła się w 2019 roku. Od samego początku za priorytet uznawałem zadowolenie klientów, które z czasem przerosło moje oczekiwania.

Baza odbiorców moich usług hydraulicznych zaczęła się powiększać w szybkim tempie. Gdy przystąpiłem do platformy Fixly, po roku pracy, setkach naprawionych wycieków i wymienionych kranów oraz wielu interwencjach w trybie pogotowia hydraulicznego, zdobyłem tytuł TOP wykonawcy Fixly 2021. To uświadomiło mi, że klienci mają duże zaufanie do moich umiejętności i wykonywanej pracy. Niedługo później znów zostało to potwierdzone, gdy uzyskałem tytuł TOP wykonawcy Fixly 2022.

Jestem fachowcem, który świadczy usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie. Od początku mojej działalności za cel postawiłem sobie szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów. Jako hydraulik działam w trybie pogotowia, a także realizuję standardowe usługi i w 90% przypadków rozwiązuję problem w 48h. Poza tym cenię zarówno czas klientów, jak i swój własny, dlatego wspólnie ustalamy dogodny termin prac, a na miejsce przyjeżdżam z niezbędnymi narzędziami oraz częściami.

Pomogę jako hydraulik i udrożnię kanalizację lub zrealizuję drobne prace, a w tym zawieszę półki i obrazy czy zamontuję karnisze oraz telewizory. Jeśli więc Twoja wiertarka nie może się przebić przez żelbeton, z chęcią Ci pomogę. Pracuję na ternie Mokotowa, Śródmieścia i innych dzielnic oraz okolic miasta. Zapraszam do kontaktu, a także do skorzystania z moich usług pogotowia hydraulicznego i nie tylko.

Pozdrawiam
Marcin

IMG_4867.HEIC
Referencje

Polecają mnie, w serwisie fixly mam ponad 250 ocen na maksymalne 5 gwiazdek

W pierwszym roku działalności na portalu Fixly, dzięki pozytywnym opiniom moich klientów uzyskałem wyróżnienie TOP Wykonawca Fixly 2021!
Jakość świadczonych przeze mnie usług kolejny raz została potwierdzona odznaką top wykonawca

odznaka dla najlepszych wykonawców portalu fixly za rok 2022
pogotowie hydrauliczne
bottom of page