top of page

Naprawa spłuczek

naprawa-spluczek-podtynkowych-geberit_ed

Naprawa spłuczek

Gwarancja rozruchowa na usługę.

Od 140zł naprawa spłuczek tradycyjnych.

180 zł naprawa spłuczki podtynkowej.

Serwisuje 90% spłuczek dostępnych na polskim rynku.

Między innymi Gebrit/Koło/Cersanit

Wystarczy mi zdjęcie zewnętrzne przycisku by dobrać części.

W przypadku tradycyjnych spłuczek w kompaktowych toaletach wszystkie części mam ze sobą.

Na terenie Warszawy pracuję już od długiego czasu, a głównymi obszarami mojej działalności są naprawy hydrauliczne. Ze swojej strony oferuję między innymi udrażnianie rur kanalizacyjnych, montaż i wymianę kranów, a także naprawę i uszczelnianie syfonów. W ostatnim czasie propozycja mojej firmy została wzbogacona również o naprawy oraz wymiany spłuczek podtynkowych. Swoje działania prowadzę przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu i nowoczesnych narzędzi, dzięki czemu wszelkie realizacje są wykonywane w bardzo sprawny oraz bezpieczny sposób.


Naprawa cieknącej spłuczki


Cieknąca spłuczka to bardzo duży problem, ponieważ może przyczynić się do zwiększonych rachunków za zużycie wody. W takim wypadku nie warto podejmować napraw na własną rękę, ponieważ bez odpowiednich narzędzi, będzie ona bardzo trudna do przeprowadzenia. Dodatkowo można narazić instalację na uszkodzenie. Większość problemów z cieknącą spłuczką jest związanych z zaworem, który nie zamka dopływu wody. Usterka ta jest dość powszechna, dlatego może zostać wyeliminowana w bardzo krótkim czasie.


Podczas swojej pracy korzystam z akcesoriów i części zamiennych dostarczanych przez znanych i renomowanych wytwórców. Dzięki temu przeprowadzone realizacje charakteryzują się solidnością, a powstałe usterki już nie wracają. Swoje usługi świadczę nie tylko dla właścicieli domów jednorodzinnych, ale oprócz tego również dla mieszkań, biurowców, urzędów oraz przedsiębiorstw. Na przestrzeni lat zaufało mi już wielu Klientów, którym pomogłem nawet w tych najbardziej kryzysowych sytuacjach. Dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu udało się już uniknąć bardzo poważnych awarii w mieszkaniach.


Postaw na sprawdzone rozwiązania


Zapraszam do zapoznania się z całością oferty mojej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje powodują, że jestem w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem szybkości, jak i dokładności działania.

Referencje

Polecają mnie, w serwisie fixly mam ponad 250 ocen na maksymalne 5 gwiazdek

W pierwszym roku działalności na portalu Fixly, dzięki pozytywnym opiniom moich klientów uzyskałem wyróżnienie TOP Wykonawca Fixly 2021!
Jakość świadczonych przeze mnie usług kolejny raz została potwierdzona odznaką top wykonawca

odznaka dla najlepszych wykonawców portalu fixly za rok 2022
pogotowie hydrauliczne
bottom of page