top of page

Montaż i wymiana toalet

Każdy z nas od czasu do czasu jest zmuszony do wykonania w swoim domu mniejszego lub większego remontu. Nie zawsze mamy jednak odpowiednie narzędzia i umiejętności, by takie prace przeprowadzić samodzielnie. Właśnie w takich momentach oferuję swoje usługi. W ramach prowadzonych działań zajmuję się między innymi naprawą i wymianą syfonów, montażem zaworów, podłączaniem pralek i zmywarek, a także montażem umywalek i zlewów. W ostatnim czasie propozycja mojej firmy została wzbogacona także o montaż toalety podwieszanej. Realizacja ta powinna być przeprowadzona z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Zapobiegnie to tworzeniu się nieszczelności, które mogłyby spowodować nieodpowiednią pracę instalacji.
 

Remont w domu - postaw na sprawdzone rozwiązania


Oferowany przeze mnie montaż WC podtynkowego jest realizowany z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. W swojej pracy korzystam ze specjalistycznych narzędzi i przyrządów, które powodują, że realizacja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. To, czym odznacza się moja firma to przede wszystkim szybkie i sprawne działanie. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje spowodowały, że zdobyłem niezbędne doświadczenie w branży. Gwarantuję zorientowanie na Klienta, dzięki czemu jestem w stanie sprostać nawet niestandardowym realizacjom.

Pragnę w możliwie największym stopniu usprawnić całą realizację od złożenia zamówienia na przeprowadzenie usługi aż po zakończenie prac. Dlatego właśnie za wykonane działania można zapłacić kartą. Dzięki temu każda osoba może skorzystać z oferowanych przeze mnie usług.

 

Sprawdź, co oferuję
 

Zachęcam do zapoznania się z całością oferty mojej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Montaż WC podwieszanego to realizacja, którą miałem okazję przeprowadzać już niejednokrotnie. Dzięki temu jestem w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem szybkości, jak i precyzji działania.

Nie czekaj i sprawdź, co jeszcze oferuję!

Referencje

Polecają mnie, w serwisie fixly mam ponad 250 ocen na maksymalne 5 gwiazdek

W pierwszym roku działalności na portalu Fixly, dzięki pozytywnym opiniom moich klientów uzyskałem wyróżnienie TOP Wykonawca Fixly 2021!
Jakość świadczonych przeze mnie usług kolejny raz została potwierdzona odznaką top wykonawca

odznaka dla najlepszych wykonawców portalu fixly za rok 2022
pogotowie hydrauliczne
bottom of page