top of page

Silikonowanie

W ofercie mojej firmy znajdą Państwo wszystkie najważniejsze usługi wykonywane zarówno w domach prywatnych, jak i w siedzibach firm oraz w przestrzeniach komercyjnych. W ramach prowadzonych działań zajmuję się między innymi udrażnianiem rur kanalizacyjnych, montażem i wymianą kranów, naprawą uszczelnień syfonów i spłuczek, a także podłączaniem pralek i zmywarek. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona również o silikonowanie wanny. Usługa ta jest niezbędna do przeprowadzenia po to, aby zagwarantować szczelne połączenie wanny ze ścianą łazienki. Dzięki temu woda będzie w odpowiedni sposób zabezpieczona przed przedostawaniem się za wannę, co ostatecznie mogłoby się skończyć nawet rozwojem grzyba.


Postaw na sprawdzone rozwiązania


W czasie swojej pracy korzystam ze specjalistycznych sprzętów i narzędzi, które powodują, że wszelkie realizacje wykonywane są w możliwie najbardziej fachowy oraz sprawny sposób. Oferuję nie tylko silikonowanie, ale także usuwanie starego silikonu. Dzięki temu wnętrze łazienki jest zawsze czyste, zadbane i pozbawione wszelkiego rodzaju elementów, które wyglądają nieestetycznie. Nie ma bowiem wątpliwości, że zanieczyszczony silikon przy wannie nie jest tym, co chcemy oglądać w czasie wieczornej kąpieli. Dlatego właśnie tak istotne jest, by w odpowiedni sposób zadbać o jego stan i w razie zabrudzenia lub pojawienia się na jego powierzchni trudnego do zmycia osadu, zerwać i nałożyć nowy.

Realizacja silikonowania jest prowadzona nie tylko przy wannach, ale również przy prysznicach, bowiem to też jest miejsce, w którym mamy do czynienia z dużą ilością wilgoci. Podczas prowadzonych działań zwracam szczególną uwagę na dokładność i precyzję wykonywanych prac. Dbam o to, by silikon nie tylko spełniał swoje podstawowe zadanie (a zatem uszczelniał), ale również o to, by bardzo dobrze się prezentował.


Zaufaj profesjonaliście w branży


Zapraszam do zapoznania się z całością oferty mojej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb.

bottom of page