top of page

Silikonowanie

W ofercie mojej firmy znajdą Państwo wszystkie najważniejsze usługi wykonywane zarówno w domach prywatnych, jak i w siedzibach firm oraz w przestrzeniach komercyjnych. W ramach prowadzonych działań zajmuję się między innymi udrażnianiem rur kanalizacyjnych, montażem i wymianą kranów, naprawą uszczelnień syfonów i spłuczek, a także podłączaniem pralek i zmywarek. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona również o silikonowanie wanny. Usługa ta jest niezbędna do przeprowadzenia po to, aby zagwarantować szczelne połączenie wanny ze ścianą łazienki. Dzięki temu woda będzie w odpowiedni sposób zabezpieczona przed przedostawaniem się za wannę, co ostatecznie mogłoby się skończyć nawet rozwojem grzyba.


Postaw na sprawdzone rozwiązania


W czasie swojej pracy korzystam ze specjalistycznych sprzętów i narzędzi, które powodują, że wszelkie realizacje wykonywane są w możliwie najbardziej fachowy oraz sprawny sposób. Oferuję nie tylko silikonowanie, ale także usuwanie starego silikonu. Dzięki temu wnętrze łazienki jest zawsze czyste, zadbane i pozbawione wszelkiego rodzaju elementów, które wyglądają nieestetycznie. Nie ma bowiem wątpliwości, że zanieczyszczony silikon przy wannie nie jest tym, co chcemy oglądać w czasie wieczornej kąpieli. Dlatego właśnie tak istotne jest, by w odpowiedni sposób zadbać o jego stan i w razie zabrudzenia lub pojawienia się na jego powierzchni trudnego do zmycia osadu, zerwać i nałożyć nowy.

Realizacja silikonowania jest prowadzona nie tylko przy wannach, ale również przy prysznicach, bowiem to też jest miejsce, w którym mamy do czynienia z dużą ilością wilgoci. Podczas prowadzonych działań zwracam szczególną uwagę na dokładność i precyzję wykonywanych prac. Dbam o to, by silikon nie tylko spełniał swoje podstawowe zadanie (a zatem uszczelniał), ale również o to, by bardzo dobrze się prezentował.


Zaufaj profesjonaliście w branży


Zapraszam do zapoznania się z całością oferty mojej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb.

Referencje

Polecają mnie, w serwisie fixly mam ponad 250 ocen na maksymalne 5 gwiazdek

W pierwszym roku działalności na portalu Fixly, dzięki pozytywnym opiniom moich klientów uzyskałem wyróżnienie TOP Wykonawca Fixly 2021!
Jakość świadczonych przeze mnie usług kolejny raz została potwierdzona odznaką top wykonawca

odznaka dla najlepszych wykonawców portalu fixly za rok 2022
pogotowie hydrauliczne
bottom of page