top of page

Udrażnianie rur kanalizacyjnych

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług hydraulicznych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi udrażnianie rur kanalizacyjnych. Swoje usługi świadczymy nie tylko na rzecz Klientów indywidualnych, ale również na potrzeby firm i przedsiębiorstw. Jesteśmy więc w stanie sprostać oczekiwaniom każdej osoby.


Postaw na sprawdzone rozwiązania


W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych maszyn oraz specjalistycznych sprzętów, co powoduje, że wykonywane prace są realizowane w możliwie najbardziej bezpieczny, fachowy oraz szybki sposób. Dodatkowo kadra doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników sprawia, że jesteśmy w stania podołać nawet niestandardowym realizacjom.


Gwarantujemy pomoc w każdej potrzebie. W sytuacji, gdy woda bardzo wolno odpływa lub nawet stoi w zlewie, umywalce, wannie albo pod prysznicem, nasi fachowcy zajmą się sprawnym usunięciem usterki. Podstawowym narzędziem naszej pracy jest sprężyna elektryczna Milwaukee M12. W momencie, gdy większość firm korzysta z niepraktycznych sprężyn, do obsługi których wymagane są nawet dwie osoby, my stosujemy nowoczesne rozwiązanie zabezpieczające mieszkanie przed niepotrzebnym bałaganem i rozprzestrzenieniem nieczystości z rur po mieszkaniu.

 

W przypadkach gdy pion kanalizacyjny lub szambo znajdują się daleko używam przepychaczki o zasięgu 30 metrów Milwaukee m18 z 13 mm sprężyną. 

Nie tylko poradzi sobie z zatkanymi odpływami w dużych domach czy zakładach, ale dzięki wymiennym końcówką usunie z rur gruz, gałęzie, szmaty czy torby foliowe.

Zdarza się, że rury zatkane są już w takim stopniu lub w takim miejscu, że nawet sprężyna nie jest w stanie pomóc. W takim przypadku wykorzystujemy specjalistyczną chemię, której zadaniem jest udrożnienie rur, jednocześnie ich nie niszcząc.


Udrażnianie rur - sprawdź, co oferujemy


Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem szybkości, jak i dokładności działania. Na przestrzeni lat zaufało nam już wiele osób, którym pomogliśmy w szybkim pozbyciu się usterki w kanalizacji. Jesteśmy więc znakomitym zespołem realizującym działania w nagłych potrzebach.

 

milwaukee m12 podstawowa przepychaczka do rur przydatna przy  większośći zleceń
przedstawienie jak korzystam ze sprzętu
duma mojej firmy, przepychaczka milwaukee  m18
zdjęcie reklamowe przepychaczki m18
bottom of page