top of page

Udrażnianie rur kanalizacyjnych

Udrażnianie zlewów i umywalek

Gwarancja rozruchowa na usługę.

W 90% przypadków przywracam instalacje do działania w 48h. 

190cena za usługę na terenie Warszawy i okolic 

Sprzęt wykorzystywany przeze mnie świetnie radzi sobie z udrażnianiem odpływów w zlewach i umywalkach w szczególności w instalacjach kanalizacyjnych w budynkach wielorodzinnych. 

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług hydraulicznych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi udrażnianie rur kanalizacyjnych. Swoje usługi świadczymy nie tylko na rzecz Klientów indywidualnych, ale również na potrzeby firm i przedsiębiorstw. Jesteśmy więc w stanie sprostać oczekiwaniom każdej osoby.


Postaw na sprawdzone rozwiązania


W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych maszyn oraz specjalistycznych sprzętów, co powoduje, że wykonywane prace są realizowane w możliwie najbardziej bezpieczny, fachowy oraz szybki sposób. Dodatkowo kadra doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników sprawia, że jesteśmy w stania podołać nawet niestandardowym realizacjom.


Gwarantujemy pomoc w każdej potrzebie. W sytuacji, gdy woda bardzo wolno odpływa lub nawet stoi w zlewie, umywalce, wannie albo pod prysznicem, nasi fachowcy zajmą się sprawnym usunięciem usterki. Podstawowym narzędziem naszej pracy jest sprężyna elektryczna Milwaukee M12. W momencie, gdy większość firm korzysta z niepraktycznych sprężyn, do obsługi których wymagane są nawet dwie osoby, my stosujemy nowoczesne rozwiązanie zabezpieczające mieszkanie przed niepotrzebnym bałaganem i rozprzestrzenieniem nieczystości z rur po mieszkaniu.

 

W przypadkach gdy pion kanalizacyjny lub szambo znajdują się daleko używam przepychaczki o zasięgu 30 metrów Milwaukee m18 z 13 mm sprężyną. 

Nie tylko poradzi sobie z zatkanymi odpływami w dużych domach czy zakładach, ale dzięki wymiennym końcówką usunie z rur gruz, gałęzie, szmaty czy torby foliowe.

Zdarza się, że rury zatkane są już w takim stopniu lub w takim miejscu, że nawet sprężyna nie jest w stanie pomóc. W takim przypadku wykorzystujemy specjalistyczną chemię, której zadaniem jest udrożnienie rur, jednocześnie ich nie niszcząc.


Udrażnianie rur - sprawdź, co oferujemy


Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem szybkości, jak i dokładności działania. Na przestrzeni lat zaufało nam już wiele osób, którym pomogliśmy w szybkim pozbyciu się usterki w kanalizacji. Jesteśmy więc znakomitym zespołem realizującym działania w nagłych potrzebach.

 

milwaukee m12 podstawowa przepychaczka do rur przydatna przy  większośći zleceń
przedstawienie jak korzystam ze sprzętu
duma mojej firmy, przepychaczka milwaukee  m18
zdjęcie reklamowe przepychaczki m18
Referencje

Polecają mnie, w serwisie fixly mam ponad 250 ocen na maksymalne 5 gwiazdek

W pierwszym roku działalności na portalu Fixly, dzięki pozytywnym opiniom moich klientów uzyskałem wyróżnienie TOP Wykonawca Fixly 2021!
Jakość świadczonych przeze mnie usług kolejny raz została potwierdzona odznaką top wykonawca

odznaka dla najlepszych wykonawców portalu fixly za rok 2022
pogotowie hydrauliczne
bottom of page